.

מאמרים אל פסק

מאמרים

תקציר

תמונה

אל פסק, לא רק בחורף!

מקובל לחשוב שאל-פסק הוא מוצר "עונתי" לחורף כהגנה מפני נפילות חשמל כתוצאה
מפגעי מזג אוויר

קרא עוד....

אל-פסק מודולארי / מקבילי 120KW או 300KW הקטן ביותר בעולם!

כידוע לכולנו, מחיר ,שטח רצפה בחדרי שרתים הנו מצרך יקר, ומאידך, כשבאים להקים חדר שרתים שאמור לגדול עם הארגון די קשה לחזות מה תהיה צריכתו בעוד מספר שנים

קרא עוד....

חיוניות האל-פסק בתקופת הקורונה

בימים אלה אנו מצויים בעיצומו של משבר בריאותי עולמי חריג ולו השלכות כלכליות עולמיות.  בתקופה כה קריטית, כל מערכות האל פסק על כל סוגיהן הינן הכרחיות בכל יח' המשתמשת במחשב, שרת, ואל פסק און ליין. 

קרא עוד....

טיפים לרכישת אל פסק כאשר יש צורך ברכישת מערכת אל פסק להגנה וגיבוי של צרכן מסוים (מחשב, מסך, שרת או כל מוצר חשמלי הדורש הגנה בפני קפיצות מתח וגיבוי בעת הפסקת חשמל) קיימים מספר טיפים שיעזרו לכך.
קרא עוד....

אל-פסק - מדריך

מערכת אל-פסק מספקת את אמצעי ההגנה הטובים ביותר נגד שלל בעיות והפרעות חשמל העלולות לגרום לנזק בלתי הפיך למכשירי חשמל ומחשוב רגישים.  יש קשת נרחבת של ארועי חשמל המסוכנים למערכות ומכשור חשמלי.  לדוגמא : קפיצות מתח העלולות לגרום לשריפת חלקים קריטיים במערכות מחשוב/ציוד מעבדה/מכשירי חשמל רגישים. קרא עוד...

אל פסק לתנאי חוץ
אל פסק מודולר, מקבילי או תצורה בודדת לחדרי שרתים
אל פסק למחשב ביתי/משרד כאשר אנו נדרשים בגיבוי והגנה על מחשב ביתי / משרדי ניתן להיעזר במערכות אל פסק סטנדרטיות אבל גם פה ישנה חשיבות בסוג האל פסק / הביטוח אתו אנו נעזר בהגנה וגיבוי המחשב
קרא עוד...
אל פסק למערכת כריזה
הכן מחשבך לחורף! מערכת אל פסק מקובל להצטייד במערכות אל פסק בחודשי החורף כאשר סערות וברקים גורמים לנזקים של רשת החשמל ומוצרים אלקטרונים.
עונת הקיץ בפתח ומשמעותה עליית הטמפרטורה המתאפיינת בצריכה מוגברת של חשמל (מזגנים), מהלך שלעיתים מצריך מחברת חשמל לבצע הפסקות חשמל יזומות.
קרא עוד...
אל פסק למצלמות אבטחה ומערכת הקלטה
מערכת אל פסק לגיבוי חדרי שרתים חברת אדוויס מובילה במתן פתרונות גיבוי והגנה על מחשבים ושרתים החל מתכנון מערך החשמל והתקשורת בחדרי השרתים ו data center ועד להתקנת: לוח ייעודי לאל-פסק, מערכת אל-פסק, ארונות שרתים וציוד תקשורת.
קרא עוד...