,

התייעלות כלכלית בהקמת חדר שרתים


חדר שרתים

הקמת חדר שרתים דורשת תכנון מוקדם בו נלקחים בחשבון פרמטרים רבים.
הפרמטרים מתחלקים לגודל הפיזי של החדר, תשתיות קיימות/תשתיות שיש לתכנן, דרישת הספק החשמל של מערכות המחשוב/המיזוג של החדר הבקרה ועוד.

השיטה המסורתית והמיושנת להקמת חדר שרתים כללה בחירת יועץ חשמל ויועץ מיזוג אשר יתכננו יחדיו את החדר ויוציאו כתב כמויות לפתרון, ומסירת העבודה לקבלן כלשהו שיבצע את

לעומת זאת, כיום הלקוחות מעדיפים לקבל פתרון תחת קורת גג אחת, פתרון שיכלול את התכנון ההתקנה והתחזוקה והכל תחת קורת גג אחת.

היתרון בשיטה זו הוא עצום:
כאשר רק ספק אחד מתכנן את הפתרון הכולל, נמנע מצב של אי התאמות בין מספר ספקים.

לדוגמא, כאשר קבלן החשמל לא מסונכרן עם ספק מערכות האל פסק כתוצאה מכך התשתית עלולה לא להיות נכונה ומכך יגרמו עיכובים - במקרה הטוב או תקלות - במקרה הפחות טוב.
בנוסף, ספק ארונות השרתים לא מתקין את הPDU, או את הKVM בארון. המערכות לא מסונכרנות ביניהם ותקלות נוספות המתרחשות בעת ההתקנה וההפעלה.
מעבר לכך הלקוח נאלץ לעבוד מול מספר ספקים בנושא תחזוקה ואחריות.

כיום ניתן להתייעל ולקבל את הפתרון המלא לבניית חדר שרתים, תחת קורת גג אחת אשר כולל תכנון, הקמה ותחזוקה מחברת אדוויס אלקטרוניקה בע"מ.

לאדוויס אלקטרוניקה יש מעל ל30 שנות ניסיון בייצור, אספקה ותחזוקה של מערכות אל פסק, מייצבי מתח, ארונות תקשורת ושרתים וכל ציוד התקשורת הנדרש לחדרי שרתים.
עם זאת, לאדוויס יש צוות גדול ומקצועי של מהנדסים, הנדסאים וטכנאי חשמל המבצעים את תכנון ההתקנות ומתן שרותי תחזוקה לכל הפתרון, מתשתית החשמל דרך מערכות האל פסק, ארונות שרתים ותקשורת, PDU, KVM ומערכות גלאים ושליטה מרחוק.

והכל תחת קורת גג אחת – התכנון, ההתקנה, התמיכה וכמובן בשרותי התחזוקה!

מעבר לכך שיש ללקוח מענה אחד גם מבחינה כלכלית, פתרון זה הוא הפתרון הכדאי ביותר!
אנו מזמינים אותך להתייעץ ללא כל עלות בתכנון או הרחבת חדר השרתים שלך.

לפרטים נוספים
{formbuilder:1727}