,

רשת אלחוטית Facebook WIFI 2.0 מבית אדוויס

רשת אלחוטית   Facebook WIFI 2.0 מבית אדוויס

חברת Engenius המיוצגת בישראל ע"י אדוויס אלקטרוניקה היא הראשונה לשלב בסביבת הענן שלה את 2.0 FACEBOOK WIFI הגרסה החדשה לפתרון של פייסבוק לאספקת רשתות אלחוטיות לאורחים, מאפשרת לבעלי עסקים לספק ללקוחותיהם רשת אלחוטית ולהרוויח דרכו כלי שיווקי מבוקש לרשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם.
הפתרון מתאים לעסקים בתחום האירוח כמו מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים וכו' שמספקים אינטרנט אלחוטי חינמי כחלק מהשירות ללקוחותיהם.
FACEBOOK WIFI 2 מאפשר, בנוסף לחיבור לרשת באופן קל ואינטואיטיבי, גם את האפשרות  לקבל חשיפה וקידום ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם ע"י הלקוח המשתמש .
כיום המלצה\לייק או SHARE LOCATION ע"י אורח ברשת החברתית הוא אחד מהכלים האפקטיביים ביותר לחשיפה וקידום בית העסק. בעלי עסקים משקיעים רבות בלעודד את אורחיהם לבצע פעולות אלה מבית העסק שלהם.
2 FACEBOOK WIFI ,בנוסף לפתרונות הרבים שהוא מציע, מספק גם את האפשרות הזאת בחינם ובאופן קל ואינטואיטיבי כך שהמשתמש, ע"י כניסה לרשת האלחוטית  באמצעות הפייסבוק האישי יכול לבצע share/like/ ואף לשתף צילומים ב FB  ואינסטגרם ולסייע בקידום וחשיפה של בית העסק.

כיצד זה עובד?

תהליך ההגדרה מבוצע בפשטות ובדקות ספורות באמצעות ממשק הניהול של Engenius Cloud או באמצעות האפליקציה Cloud2Go. במהלך ההגדרות מקשרים את חשבון הפייסבוק או פרופיל האינסטגרם של העסק לחשבון הניהול של הרשת האלחוטית.
ניתן לראות הדגמה של הגדרת החשבון בסרטון הבא:
https://www.youtube.com/watch?v=mXXzWYZJn1Uיתרונות Engenius cloud עם FACEBOOK WIFI 2.0 
  • מאפשר להציע ללקוחות רשת אלחוטית פתוחה ללא צורך בניהול סיסמאות ומשאבים
  • מגביר נוכחות והיקף פעילות ברשתות החברתיות
  • הצגת נתונים סטטיסטיים על אופן השימוש של הלקוחות
  • רשת אלחוטית איכותית ומגוון רחב של כלים לניהול ובקרה לרשת האלחוטית
  • ניתן לייצר מספר רשתות בו זמנית- אידאלי למסעדות ובתי קפה שזקוקים לרשת מאובטחת לטובת מסופונים למלצרים ורשת פתוחה לאורחים
  • יכולת לנהל בו זמנית מספר רב של סניפים או עסקים 
  • היצע רחב של נקודות גישה עם תמיכה בתקנים מתקדמים והתאמה לתנאי סביבה קשים.
  • שירות ותמיכה בסטנדרט גבוה מבית אדוויס.
ניתן לראות הסבר מפורט ב:
https://www.engenius.ai/cloud/facebook-wi-fi 
לפרטים ומידע נוסף צרו עימנו קשר בטלפון 
{formbuilder:5447}