.

ממיר מדיה

מוצר חדש באדוויס media converter ICS-102S15 PLANET ICS 102S15 series Media Converter / Device Server provide to converts Serial RS232 / RS422 / RS485 communication interface over Fast Ethernet networking.
 

 PLANET ICS 102S15 series Media Converter / Device Server provide to converts Serial RS232 / RS422 / RS485 communication interface over Fast Ethernet networking.
● One RS232/RS422/RS485 Port to One 100Base-FX Fiber Optic (SM, 15 KM)
● Cost effective solution for RS-232 to Ethernet application
● Supports RS232, 4-wire RS422 or 2/4-wire RS485 operation
● Asynchronous serial data rates up to 921600b/s

 

באדוויס מגוון ממירי מדיה ומארזי ממירים
● מגוון media converter במהירויות Mbps10/100/1000 בפרוטוקול Ethernet, Single Mode ו- Multi Mode עם ניהול משתמשים וללא ניהול משתמשים.
● ממירי מדיה אופטים - SFP/LC/SC/ST
● Serial media converter, ממירים סריאלי - RS232/422/485, VIDEO ו- VDSL2
● ממירים תעשייתיים סריאליים (RS232/422/485) ואופטיים עם אופציה לספק כפול
● מארזי ממירים להתקנה בארונות תקשורת "19 - עם ניהול משתמשים וללא ניהול משתמשים, עם אפשרות לספק בודד או ספק כפול. המארזים מתאימים להתקנות כל סוגי ה- media converter.

למחלקת מכירות אדוויס התקשר 03-9000990

 

{formbuilder:5447}