,

ארונות תקשורת ושרתים – כמה טיפים מומלצים לרכישה

ארונות תקשורת ושרתים – כמה טיפים מומלצים לרכישה

ארונות תקשורת מתאימים לחווט התקשורת בארגון, תקשורת קווית, טלפוניה, מתגי תקשורת לניהול ציוד IP וארונות שרתים נועדו לניהול חדרי שרתים ומחשבים. כמובן יש המרכזים את כל הציוד בחדר אחד ואף בארון אחד....


החלטתם לרכוש ארון? מזל טוב!

לפני רכישת ארון שרתים או ארון תקשורת לעסק חשוב תחילה לבחון את הצרכים הנוכחיים והעתידים של החברה ורק על פי הם כדאי להחליט איזה ארון מתאים לחברה.

ארונות תקשורת מתאימים לחווט התקשורת בארגון, תקשורת קווית, טלפוניה, מתגי תקשורת לניהול ציוד IP
וארונות שרתים נועדו לניהול חדרי שרתים ומחשבים. כמובן יש המרכזים את כל הציוד בחדר אחד ואף בארון אחד.

נפרט כאן מספר נקודות חשובות לבחינה בעת בחירת ארון תקשורת או ארון שרתים:

דרישות החשמל - תחילה יש לבדוק את דרישות החשמל אל הארון, רצוי להחליט על מספר הזנות חשמל ולא להסתפק באחת, ניתן לקבוע לוח חשמל נייד למקרה של מעבר צפוי.

דרישות אבטחה - מאפיין נוסף חשוב הינו רמת האבטחה. על ארון תקשורת / ארון שרתים מותקן מנעול. ארון עשוי פלדה ללא ספק מאובטח יותר.

בטיחות - ארון העשוי מפלדה ייצור מיסוך כדי למנוע קרינה.

תצורת רשת המחשבים (רשת LAN) - את תצורת הרשת יש לקבוע מראש, לצורה בה יותקן הציוד יש השפעה גדולה על סוג הארון המתאים. יש לברר האם הכבילה תצא מן הצד / אחורי הארון/ קידמת הארון. צריך לבחון את המשקל הצפוי אותו יישא הארון.

סוג הציוד שיותקן בארון – לסוג הציוד השפעה על תצורת הארון שיבחר, מה מתוכנן להתקנה בארון : שרתים, מתג KVM, צגים, מערכות אל פסק, ציוד אלקטרוני למעבדות, ציוד תקשורת, מכשירי מדידה, מתגי תקשורת ועוד.

קירור הציוד שמותקן בארון - כל הציוד שמותקן פולט חום, התחממות יתר מסוכנת ויכולה לפגוע בציוד במידע ואף להשבית את התפקוד השוטף של העסק. לכן נבדוק כמה מאווררים ניתן להתקין בארון והאם קיימת דרך קירור נוספת.

גלגלים לארון נחוץ או לא נחוץ – ארון תקשורת/ שרתים נועד לעמוד ביציבות אך לא תמיד נלקחת בחשבון העובדה של מעבר צפוי או גידול שדורש לנייד את הארון, לכן רצוי שהארון יעמוד יציב על רגלים יציבות ושבנוסף יגיעו גלגלים במידה ויתעורר צורך עתידי לנייד אותו.


איכות ועמידות המדפים של הארון – איזה סוג מדפים נחוץ לנו קבועים או נשלפים לכל ציוד צרכים אחרים, עמדת KVA מחייבת מדף נשלף, מתג תקשורת רצוי שיותקן על מדף קבוע,
דבר נוסף קורוזיה עתידית צריכה להיבחן, אם העסק ממוקם בקרבת הים יש צורך להיערך בהתאם.

מקום – בהתאם למקום הקיים באתר נבחר את הארון המתאים, האם מתאים לנו ארון נמוך או גבוה. באיזו צורה יותקן הציוד, האם הפתיחה תהיה מהחזית או מהצד.

אסטטיקת הארון – סביבת עבודה אסטטית תורמת להצלחת העסק, יש ארונות שמיועדים להימצא בחדרים בהם יש עובדים חשוב שהארונות תקשורת ישתלבו היטב בחדר העבודה.

אדוויס תקשורת, יבואנית ארונות מקצועיים לשרתים וציוד תקשורת
מגוון רחב של ארונות תקשורת וארונות שרתים בגדלים שונים בעיצוב מושלם ובאומנות מדויקת
הארונות בעלי מבנה יציב ומאובטח ובנויים בהתאם לתקני התעשייה
ארונות תקשורת מגיעים עם דלת קדמית זכוכית וארונות שרתים עם דלת מתכת מחוררת
כל הדלתות נשלפות וננעלות, קלים להתקנה ולתחזוקה
באדוויס תקשורת הארונות הגדולים ניידים ומגיעים עם גלגלים וגם עם רגליות בנוסף, לשינוע וקיבוע הארון למיקומו באתר.
פס ורטיקאלי לניהול כבלים המאפשר ארגון הכבילה לעמידה בדרישות השונות הארון מיוצר מפלדה SPCC ועומד בכל התקנים המחמירים ביותר:
ANSI/EIA RS-310-D、IEC297-2、DIN41494; PART1、DIN41494; PART7、GB/T3047; 2-92Standard.
800 KG : כושר העמסה
IP20 : רמת ההגנה

באדוויס תמצא פתרון כולל לארון ותכולתו – ציוד תקשורת, מערכות אלפסק וספקי כח.
לתפירת פתרון וייעוץ מקצועי התקשר 03-9000-990

אדוויס תקשורת כל הפתרונות לחדרי שרתים ורשתות

AdviceCom

{formbuilder:5447}