,

סינכרון עם אתר האינטרנט

סינכרון עם אתר האינטרנט

מנוע סנכרון לממשק ERP עם אתר אינטרנט של החברה. סנכרון קטלוג מוצרים, הזמנות, מלאי וקריאות שירות מאתר האינטרנט ישירות לתוכנת סאפ/חשבשבת ללא צורך בהקלדה נוספת ולמניעת טעיות אנוש

אתר אינטרנט הפך בשנים האחרונות להיות כלי חובה עבור כל בית עסק. האתר, בין אם תדמיתי ובין אם מכירתי, הפך להיות הפנים של החברה למול קהל המטרה וחלק ניכר בפעילותה.

עסקים רבים מאפשרים ללקוחותיהם להזמין מוצרים ושירותים ישירות מאתר האינטרנט, כך שכל העבודה הטכנית למול מאגר הלקוחות, המלאי ופעולות הנוגעות להנהלת חשבונות נעשות מאחורי הקלעים על ידי עובדי העסק/ חברה, כך שיש לעבוד שוב על כל הזמנה, מאחר ואין סנכרון למול תוכנות הERP הארגוניות (סאפ, חשחשבת וכדומה)

בmagicnet - קיים מנוע סנכרון, המקשר בצורה מושלמת בין אתר האינטרנט של בתי העסק למול תוכנת הERP כך שמרגע הזמנה באתר האינטרנט נעשות מספר פעולות נחוצות שעשויות לשדרג את התהליך הישן, ללא צורך בהקלדה נוספת בסאפ. פתרון אשר מונע המון טעויות אנוש בפעילות השוטפת.


סנכרון כמותי
ממשק כמויות מלאי מוצרים בין תוכנת העסק לאתר האינטרנט.

סנכרון הזמנות
ייצור הזמנה באתר האינטרנט יעודכן בתוכנת העסק ללא צורך בהקלדה!

איזור אישי ללקוחות
הצגת נתוני הזמנות וחשבוניות באתר האינטרנט. את נתוני החשבונית וההזמנות של הלקוח, כפי שמעודכנים בתוכנת העסק.

סנכרון קטלוג המוצרים
שמירה על נתונים זהים בין הפריטים והמחירים המוצגים באינטרנט לבין אלו המעודכנים בתוכנת העסק. שמירה על סנכרון במקרים של מוצרים חדשים ושינויים מחירים ומוצרים קיימים.

סנכרון מאגר לקוחות
לקוחות שיוצרים קשר באמצעות אתר האינטרנט, בדפי נחיתה/צור קשר או כאלה שביצעו הזמנה באמצעות אתר האינטרנט, ישמרו במאגר הנתונים גם בתוכנת העסק ללא צורך בהקלדה נוספת של כל הנתונים.

סנכרון קריאות שירות
מאפשר ללקוחות לראות באתר האינטרנט את סטאטוס טיפול בהזמנה או תיקון שבוצע מול בית העסק. מידע אשר נשאב מתוכנת הERP של עסק ומוגש ללקוח הסופי באמצעות שם משתמש וסיסמא הניתנים עם פתיחת ההזמנה.
פתרון זה יחסוך מהלקוח ומבית העסק שיחות טלפון מיותרות בנוגע למצב ההזמנה או השירות שניתנו ללקוח ומשפר ללא מאמץ מיותר את השירות ושביעות רצון הלקוחותפתרון ייחודי זה, המחבר בין אתר אינטרנט של החברה לבין תוכנת הERP - מאפשר עבודה יעילה, נוחה ומתקדמת בתהליך המכירות והשירות בעולם הווירטואלי המתקדם.