,

חיוניות האל-פסק בתקופת הקורונה למערכות חיוניות במשק (כדוגמת מכשור רפואי)

בימים אלה אנו מצויים בעיצומו של משבר בריאותי עולמי חריג ולו השלכות כלכליות עולמיות.  בתקופה כה קריטית, כל מערכות האל פסק על כל סוגיהן הינן הכרחיות בכל יח' המשתמשת במחשב, שרת, ואל פסק און ליין. ויודגש, מדובר בשרשרת שמתחילה מיחידות משק פרטיות (שימוש עצמי – רבים מהעובדים נאלצים לעבוד מהבית ו/או לאלה הנמצאים בחל"ת החייבים לשדר ניירת למשרדים הממשלתיים, לימודי זום), משרדי הממשלה שכאמור כמעט כל עבודתן נעשית היום ללא הגעה פיזית אלא רק ע"י שידור מהמחשב ובעיקר מערכות הבריאות נוכח החשש שמספר המונשמים יעלה מחדש, ופתיחת מחלקות הקורונה מחדש,  וכל הנסיבות הנ"ל יוצרות עומס על אותן מערכות.

כעוסקים בתחום, ידוע כי הבסיס של פעולת מערכת הנשמה הינו גיבוייה באמצעות מערכת אל-פסק טובה ותקנית ובשיטת  און ליין.

לעומס הצפוי בעטיה של תקופת הקורונה יש לקחת בחשבון כי בקיץ צפויה צריכה מוגברת של חשמל העלולה לגרום להפסקות חשמל, הן יזומות  של חברת החשמל והן כקריסת מערכות של חברת החשמל.

משמע, החיוניות במוצרי האל-פסק  ובעיקר און ליין הינה כפולה ומכופלת.

בנוסף יש  לזכור כי מדינת סין המייצרת את עיקר מוצרי האל-פסק והאון ליין נתונה היא עצמה בעיצומו של המשבר וחשופה לאמברגו כלכלי.

 לכן, יש לתעדף את השימוש במכשירי אל-פסק אונליין ON-LINE שהנם הכרחיים לשמירה על המערכות הרפואיות ולהמשך תפקודן התקין של הרשויות הרפואיות השונות  

פועל יוצא של הדברים הינו שאנו נמצאים בפתחה של תקופה מאתגרת ומוצרי האל-פסק און ליין הינם נדבך עיקרי וחיוני לשמירת תקינות המערכות.

 

לצפייה במוצר: לחצו כאן

לפרטים נוספים:
 
עדנה יפרח
מייל: edna@advice.co.il 
טלפון: 03-9000933 

{formbuilder:5449}